wypełnianiem kwasem HA

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie Zawartość kwasu hialuronowego zmniejsza się z wiekiem powodując zwiotczenie skóry i pojawienie się zmarszczek. Podanie kwasu hialuronowego przywraca utraconą objętość a także nawilża i stymuluje tkankę do regeneracji.

Zabieg

Każdy zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego poprzedza konsultacja z lekarzem zajmującym się z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, który analizuje wskazanie ,przeciwskazania a także oczekiwania pacjenta. Następnie na ok 20 min przed podaniem preparatu na wypełnianą okolicę nakłada krem znieczulający. Na rynku są również preparaty zawierające lignokainę, co znacznie poprawia komfort podczas zabiegu.

Kwas hialuronowy jest wypełniaczem o uniwersalnym zastosowaniu.W zależności od gęstości preparatu możemy:

– powiększyć usta
– podnieść kąciki ust
– spłycić „linie marionetki”, „zmarszczki palacza”, bruzdy nosowo- wargowe
– modelować policzki
– korygować kształt nosa i brody
– wypełniać dolinę łez

Przeciwskazania do zabiegu
ZALECENIA POZABIEGOWE
DOLEGLIWOŚCI POZABIEGOWE:

Efekt jest widoczny po ok 2 tyg. Po tym okresie oceniamy stopień korekcji zmarszczek. Na tym etapie można dostrzyknąć preparat jeśli występuje asymetria lub rozpuścić w przypadku hiperkorekcji. Efekt utrzymuje się od 6 do 18 mcy.

NALEŻY ZACHOWAC 3 TYGODNIOWY ODSTĘP POMIĘDZY WYPEŁNIANIRM ZMARSZCZEK A INNYMI ZABIEGAMI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ (Botox,laser)